NEDİR BU DİJANS

Aslına bakılırsa burada uzun uzadıya biz şöyle bir ajansız, böyle süperiz diye anlatmayı çok manalı bulmayız. Genel olarak işleriyle anlatmayı seven, genç ve dinamik bir ekibe sahip, hem aileniz gibi cana yakın, hem arkadaş gibi eğlenebileceğiniz bir dijital pazarlama ajansıyız.  Ajans Başkanımız Umut Vural tarafından 2014 yılı başlarında kurulduk. Şimdilik 6 kişilik işlerinde uzman ekibimiz var ve sizin için harıl harıl çalışmak için can atıyoruz. Sektörel bilgi birikimi, teknolojiyi yaratan, yakından takip eden ve ihtiyaçlara hızlı cevap verebilen yapımızla size başarı hikayeleri yazmak için hazır bekliyoruz. Uzun bir zaman dilimi içinde ve farklı sektörlerden edindiğimiz tecrübelerimizi sizlere aktarmaktan mutluluk duyacağımızdan şüpheniz olmasın. Hiç olmadı oturur bir çay içeriz.

Kimdir? Kimlerdendir?

Bizim İçin Ne Dediler?

"Dijital Pazarlama ve Web çözümlerinde üzerine yok. Hem bir iş ortağı hemde değerli dostlar kazandım çok teşekkür ederim. "

− Erdem Aysu / Guardas Güvenlik Genel Müdürü

"1969 yılından itibaren Türkiye'nin en kaliteli iç giyim ve pijama üreticisi olan Şahinler, toptan ve bayi satış stratejisini benimseyen bir firma olmuştur. 2015 yılı itibariyle perakende pazarına e-ticaret sitesi www.sahinlershop.com ile giriş yapmış, bu alandaki çalışmalarında Umut bey'den profesyonel destek almıştır. Kendisi geçiş evremizde bize e-ticaret danışmanlığından AdWords hesap yöneticiliğine, sosyal medya hesap yöneticiliğinden pazarlama faaliyetlerine kadar bir çok alanda başarılı ve verimli bir çok hizmet vermiştir. Raporlama, analiz ve değerlendirme toplantıları ile oldukça kurumsal ve müşteri odaklı çalışması firmamız tarafından her zaman benimsenmiştir."

− Uğur Akbıyık / Şahinler Tekstil Eticaret Müdürü

"2015 Ocak ayından beri dijans dijital pazarlama ajansıyla çalışıyorum. Yapılan çalışmalar ve dijital pazarlama kanalında yapılan yönlendirmeler çok işime yaradı. Bu kanalda kendilerini çözüm ortağı olarak seçtiğim için çok mutluyum."

− Uzman Diyetisyen Nesrin Eriş

"İnternette bulunabilir olmak çok önemliydi, daha önce özel bir şirkette de beraber çalıştığım Umut, şirketim için dijital medya imkanlarını sonuna kadar kullanmamı sağladı."

− Eren Sülün / Luthier

"Doremusic bünyesinde 3 sene beraber çalıştık. Bir eticaret sitesini sıfırdan sektörün en iyisi durumuna getirdi. Başarılı ve istikrarlı bir çalışma gerçekleştirdi. Umut ve ekibiyle çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum."

− Hakan Eralp / ODET Genel Müdürü

Bazı Rakamlarla İşlerimiz

21
Sosyal Medya Yönetimi
43
Web Tasarım
61
Müşteri
283
Reklam Tasarımı
43
Template Giydirme
4
E-Ticaret Danışmanlığı
421
Mailing Tasarımı
28
Kurumsal Video
7
Wordpress Template
22
Adwords Reklam Hesabı