Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

E-Ticaret Danışmanlığı

Bir ETicaret sitesi mi kurmak istiyorsunuz? Ya da kurulmuş Eticaret sitenizi geliştirmek, satışlarını arttırmak mı istiyorsunuz? Uzman ekimizle Eticaret dünyasında yerinizi almanızı, geliştirmenizi ve satışlarınızı arttırmanızın yollarını beraber arıyoruz.

Google Adwords Reklamları

Satışlarınızı arttırmaya veya marka bilinirliğini arttırmaya yönelik  Google reklamlarında sertifikalı ekibimiz sizin için çalışıyor. Minumum bütçeyle, maksimum dönüşüm almanız için gereken tüm çalışmaları yapıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

2010 Yılından beri markalar için sosyal medya çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalarla sosyal medya reklamlarınızın, sayfalarınızın yönetimini sağlıyoruz. Amacımız markanızın veya şirketinizin sosyal medyada olta atmayı bırakıp, ağ atmaya başlamasını sağlamak.

Kurumsal Tasarımlar

Kurumsal Kimlik yapınız müşterinizi cezbetmeli! Sizi en iyi şekilde anlatmalı. Şirketiniz veya Markanız tüm Dünya’ya kurumsal kimlik ile tanıtırsınız. Sizi, işinizi, kurumsal yapınızı en iyi şekilde anlatacak tasarımlar için buradayız! Logonuzdan, ambalaj tasarımınıza kadar tüm çalışmaları ödüllü tasarım ekibimizle beraber yapıyoruz.

Web Tasarımı

Kurumsal kimlik yapınıza entegre şekilde en son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, göz alıcı, W3 uluslararası standartlara uygun siteler tasarlıyoruz.

Reklam Tasarımı

Şirketinizin veya markanızın tanıtımını yapabileceğiniz, tüm alanlarda kullanacağınız reklam tasarımlarında standartların ötesinde sizi farklı kılacak tasarımlara odaklanıp, tanıtımızı yapacağınız mecra veya mecralarda başarıyı yakalamanızı hedefliyoruz.

Bazı Rakamlarla İşlerimiz

21
Sosyal Medya Yönetimi
43
Template Giydirme
3
E-Ticaret Danışmanlığı
43
Web Tasarım
421
Mailing Tasarımı
283
Reklam Tasarımı
61
Müşteri
7
Wordpress Template
14
Adwords Reklam Hesabı