Web siteniz ve kurumsal kimliğiniz işinizin kimliği ve online markanız olarak tanımlanabilir. Kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturmak, dijital pazarlamada başarıya giden ilk adımdır. Web sitesi için tüm cihazlarla uyumlu responsive tasarımı tercih etmek şu etapta hayatı önem taşıyan ayrıntılardan biri Kullanıcıların %67’si, mobil dostu web sitelerden satın almayı daha çok tercih ettiğini belirtmekte. Landing pages yani varış sayfaları 30 ve daha fazla olan şirketler, az sayıda varış sayfası olan işletmelere göre 7 kat daha fazla müşteri çekmekte.

"Dijital İmajını Bizimle Tasarla!"

"Aşkta olduğu gibi sanatta da içgüdü yeterlidir."

Tasarım çoğu zaman karmaşık ve zaman alıcı bir süreçtir. Ancak Dijans sizin için bu karmaşık durumu minimize eder ve maksimum performans gösterir.

Bizimle çalışırken çözümler basit, problemler az olacak ve hızlı ilerleme kat edeceksiniz.

  • Dijans, grafik tasarım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projelerinde adım adım hareket ederek müşterisini bilgilendirir.
  • Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.
  • Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.
  • Web Tasarım işlerinde Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.
  • Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi içinDijans ve müşterinin birlikte çalışmasına bağlıdır.

Bi Çay İçelim mi?

Dijans olarak seçkin, benzersiz, ama uygun ve güncel web tasarım ara yüzlerine uygun olarak çalışır. Dünyanın kabul ettiği yazılım dili wordpress alt yapısını kullanarak müşterilerinin isteklerine cevap verir.

Grafik tasarım ile birlikte kurumsal kimliğinizle uyumunu sağlayabilen, içerik olarak  verilmek istenilen mesaj ve bilgilerin estetik ve teknik olarak mükemmel seviyede olmasını sağlayacak şekilde işler çıkartmaktadır.

Bize Ulaşın